Mesaj gönder
China Kingmax Industrial Co.,ltd.
China Kingmax Industrial Co.,ltd.
Haberler
Evde /

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. Şirket Haberleri

Son şirket haberleri hakkında 2022 KONMAX YILLIK PARTİSİ
2022/01/18

2022 KONMAX YILLIK PARTİSİ

Şirketin yıllık toplantısının temel akış şeması 1. Yıllık toplantının önemi Yıllık toplantı büyük bir kurumsal tatildir! 1. Yıllık toplantının programı: Ailemin gülümsemesi için yoldayım! 2. Çalışma prensibi: Çalışanlara nasıl geleceklerini hissettirmek! 3. İşletmenin ruhu: çalışanların motivasyonunu iyi yönetin, çalışanların hayallerini gerçekleştirin ve bu arada patronun hayalini gerçekleştirin! 4. Yıllık toplantının özü: çalışanların gelecek yıl şirkette çok çalışmasına izin verin! 5. Yıllık toplantının amacı: ① Çalışanları çekin a.Çalışan devrini azaltmak ve çalışanları elde tutmak için faaliyetler kullanmaktır;Çalışanları harekete geçme konusunda heyecanlandırmak, böylece daha fazla çalışanın şirketimizle çalışma umudunu görmesi;şirketin dehasını göstermek ve çalışan ailelerinin şirketteki çalışmalarına daha fazla destek vermesini sağlamak;yani yıllık toplantı önceki yıllardan farklı olmalı ve çalışanlar bunu hissetmeli;çalışanların gelecek yıl daha fazla para kazanmasına izin verin! B.Yeni müşterileri etkilemek ve yeni müşterilerin şirketimiz hakkında iyi bir izlenim bırakmasını sağlamak için bazı potansiyel müşterileri yıllık toplantımıza katılmaya davet edebilir ve eski müşterilerin yıllık toplantı sitesinde paylaşmasına izin verebilirsiniz. ③ Diğer kuvvetleri çekin a.Bize olan güvenlerini ve bağımlılıklarını artırmak için planlamamızı ve ekibimizi göstermeleri için birkaç yukarı ve aşağı veya ortak davet edin. B.İlgili yerel departmanların (veya endüstrinin) birkaç liderini kültürümüzü ve onun itici gücünü ve yerel (veya endüstriye) katkısını göstermeye davet edin.  
Son şirket haberleri hakkında 40ft Konteyner Portakal Suyu Otomatı Gemiye Hazır
2021/07/14

40ft Konteyner Portakal Suyu Otomatı Gemiye Hazır

14 Temmuz'da Konmax finnish 40ft konteyner taze portakal suyu otomatı üretim ve makine testi, makine sevkiyata ve yüklemeye hazır. Otomat, müşteriye taze sıkılmış portakal suyu veya nihai ürün satın alma seçenekleri sunar;Müşteri, satın alma işlemini bekleme sürecinde şeffaf bir ekranda oynatılan medya reklamlarını izleyebilir ve otomatik satış makinesinde taze portakallardan sıkma, dökme, şişeleme ve ürünün nihai teslimatına kadar tüm süreç de görülebilir. görüntüleme ekranı aracılığıyla. Tüm prosedür sadece 40 saniye sürer ve şekersiz taze meyve suyu alabilirsiniz, taze meyve suyu tüm dünyada popülerdir.   22 inç büyük LED ekranSatışlarınızı ve otomatınızın karlılığını gerçek zamanlı olarak takip edin.Yeni telemetri kiti, hızlıcep telefonu, uygulama ve sunucu aracılığıyla makine filonuzla ilgili tüm uzaktan bilgilere erişim.Kendi uyarılarınızı ayarlayın, kontrol paneli ve kendi satış raporlarınızı oluşturun. Büyük temperli camtüm meyve suyu sıkma sürecini çekici, şeffaf bir şekilde gösteren bu müşterilere hitap edecek. Bu, taze ürün ve Orijinal meyve suyu sıkma sisteminin 360º'lik bir vizyonunu sunmanın harika bir yoludur. sağlıklı bir yaşam tarzına bağlılık. Portakal deposu 350 adet ve asansörlü portakalları yüklemek kolaydır otomatik bardak düşürme ve çukurluğu fonksiyonu yüksek basınçlı su tabancası ile otomatik temizleme, temizlenmesi ve bakımı kolay  
Son şirket haberleri hakkında KONMAX 2020 yıllık özetini ve takdirini ve 2021 Yılbaşı partisini düzenledi
2021/02/02

KONMAX 2020 yıllık özetini ve takdirini ve 2021 Yılbaşı partisini düzenledi

KONMAX'ın hızlı ve güçlü gelişiminin güzel görünümünü göstermek, dostluğu geliştirmek ve uyumu güçlendirmek için KONMAX, geçen yıl boyunca tüm çalışanlarına sıkı çalışmaları ve özverili özverileri için teşekkür etmek üzere 2 Şubat'ta 2020 yıllık özetini ve takdirini ve 2021 Yılbaşı partisini düzenledi. . Yıllık toplantı dört bölüme ayrılmıştır: 1. Liderin konuşması: CEO, şirketin 2020'deki gelişimini ve başarılarını özetledi ve yeni yıllık plan, yön ve hedefler dahil olmak üzere şirketin 2021 genel planını formüle etti.CEO, 2020'nin olağanüstü bir yıl olmasına rağmen, salgın nedeniyle birçok müşterinin büyük zorluklarla karşılaştığını, birçok ülkenin kilitlendiğini ve gayrimenkulün büyük zorluklarla karşı karşıya olduğunu ancak tüm KONMAX meslektaşlarının ortak çabalarıyla sadece üretim ve satış hedeflerinin değil yılın başında tamamlanmış ancak istikrarlı bir büyüme sağlanmıştır.Her meslektaşımın KONMAX'a olan bağlılığı ve katkıları için teşekkür eder, tüm ortaklarımıza ve müşterilerimize KONMAX'a güçlü destekleri için teşekkür ederim.    2. Üstün çalışanların takdiri: Kendi pozisyonlarında iyi performans gösteren, çok çalışan ve olağanüstü katkılarda bulunan ve KONMAX'a olan bağlılıkları için kendilerine sertifika ve ikramiye veren meslektaşları takdir edin. 3. Gösteriler: KONMAX'ın meslektaşları çeşitli ve renkli gösteriler düzenledi. 4. Yıllık toplantı yemeği.
1 2 3 4 5 6 7