China Kingmax Industrial Co.,ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili
  • Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili
  • Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili
  • Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili
  • Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: KONMAX
Yıl kurulan: 2001
İhracat p.c: 90% - 100%
Giriş

  Çin Kingmax Industrial co., Ltd,, Ticari portakal suyu makineleri, portakal suyu satıcı makinesi, kahve otomatı, sulu karışım makinesi, meyve sıkacağı sıkacağı, içecek suyu dağıtıcı makinesi vb mutfak gıda makineleri üretimi, araştırması, pazarlaması, satışı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üretici ve tedarikçidir. Ürünlerin görünüm veya kalitede ne olursa olsun müşterilerin gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için mülkiyet hakları ve kalite kontrol sistemi.Yıllar sonra inovasyon ve geliştirme Çin kingmax, yurtiçi ve yurtdışı pazarında giderek daha önemli içecek tedarikçisi haline geldi ve müşterilerimiz tarafından iyi bir üne kavuştu. .

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 0
10 QC, 6 mühendis, 150 işçi, 3 üretim hattı 15.000 metrekare üretim alanı ile, belirtilen gereksinimleriniz için bağımsız olarak tasarlanmış üretimimizi sağlayabiliriz. Uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ile firmamız, çeşitli ileri teknolojileri emer ve sunar. ve mükemmel işleme ve test ekipmanı ve kesinlikle ISO kalite sertifikası standartları CE sertifikası ve iyi satış sonrası servis sistemleri uygular.Birçok müşterinin güvenini kazandık ve ürünlerimiz Avrupa pazarına, Rusya, Hindistan, Ukrayna, Nepal, Güney Afrika, Endonezya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilmektedir. Web sitemizi veya fabrikamızı her zaman ziyaret edebilirsiniz.Size teknolojilerimizi ve kapasitemizi göstermekten çok mutluyuz. Dahası, OEM ve ODM kabul edilebilir, tasarımınızı bize gönderebilirsiniz, kazan-kazan avantajlarının gerçekleşmesi için birlikte çalışabiliriz.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 1
Çin kingmax "kalite önce gelir, hizmet her zaman en iyisi" iş fikrine sadık kalır ve kaliteyi önceliğe alır çünkü sadece yüksek kalitenin pazarı alıp rekabeti kazanabileceğine inanıyoruz. İçecek makinelerinin sağlığımıza yakın bir bağlantısı var, bu nedenle her zaman En iyi ve her zaman yaptığımız gibi en üst düzeyde sosyal sorumluluk üstlenin. Çin kingmax, siparişiniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun her müşteriye aynı şekilde davranır, tüm müşterilerimizi bizimle işbirliği yapmak için samimi ve güvenilir hissettirmek istiyoruz.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 2

China kingmax, operasyon yapısını iyileştirmeye ve risk yönetimi kapasitesini yükseltmeye devam edecek.Ayrıca, şirket yetenekleri her zaman temel kaynak olarak alacak ve kurumsal rekabet gücünü geliştirmeye devam ederek şirketi aşamalı olarak amiral gemisi tedarikçisi haline getirmeye devam edecek. özel kaynak bazlı mallar ve entegre bir ticaret hizmeti sağlayıcısı.Yeni bir müşteriyseniz, bizimle ilk işi yapmaktan keyif alacaksınız.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 3

China Kingmax, dünya çapında yüksek kaliteli distribütörlerin işbirliğine kendini adamıştır ve çeşitli ülkelerde büyük ölçekli distribütörler geliştirmeye çalışmaktadır.Bayilere ürün tanıtımı, satış, satış sonrası ve fuar desteği vermede yardımcı olacağız.Yıllar geçtikçe şirketimizin fuarları tüm dünyaya yayıldı.Sergi, yerel distribütörlere sorunsuz satış sonrası destek sağlamak için yerel distribütörlerle yapılacak.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 4

Bu, yerel temsilcimizle Fransa fuarımızdır, satışlarınızı desteklemek için şirket adınızı, ürünlerinizi vb. Tanıtmanıza ve onlarla sipariş vermenize izin vermek için yerel müşteri bilgilerinizi vermenize yardımcı olabiliriz.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 5

Bu bizim Japonya sergimiz, Taze sıkılmış meyve suyu sağlıklı bir yaşam tarzı ve hayatımızda çok popüler.Havaalanlarında, otellerde, restoranlarda, okullarda, spor salonlarında olsun, makinelerimizi her yerde görebiliriz.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 6
İş yaptıysak, sonsuza dek en ilgili distribütörlerimiz olacaksınız.Sorularınızı pazartesiden cumartesiye 24 saat içinde yanıtlıyoruz, siparişleri gönderiyoruz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için örnekler sunuyoruz, OEM / ODM projelerinizi bize getirin, bugün bize e-posta gönderin ve isteğinizde size yardımcı olmaya hazırız.

Geçmiş

2001 yılında kurulan kingmax, bu alanda 13 yıldan fazla üretim ve ihracat tecrübesine sahiptir, şirket müşteriyi memnun etmek için kaliteyi ve müşteri ihtiyacının her detayını önceliklendirmektedir.
Üretimin başlangıcından tüm dünyaya satış yapmak için kendi satış ekibimiz sayesinde kalitemiz daha sıkı ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için daha sıkı hale geliyor.İhracat miktarı ve çeşitli müşterilerle kingmax, müşteri logosu dahil olmak üzere müşterimize OEM ve ODM hizmeti sunmaktadır. , tenezzül karton, tenezzül etiketi vb.
1. 2001 yılında kurulan, portakal sıkma makinesi, meyve suyu dağıtma makinesi montajı ile başlayın.
2. 2003 yılında tüm portakal sıkma makinesi ve meyve suyu dağıtıcı makine yedek parçalarını üretmeye başladık.
3. 2004 yılında sulu buz makinesi üretimine başladık. Ve tüm makinalarımız CE belgesini aldı.
4. 2006 yılına gelindiğinde, Çin'de güvenilir ve güvenilir bir tedarikçi ve dosyalanan ilk 5
5. 2008 yılında, Frucosol, GBG vb. Gibi bazı büyük denizaşırı şirketlerle işbirliği yaparak uluslararası pazardaki satışlarımızı genişletiyor ve büyük bir itibar kazanıyoruz.
6. 2009 yılından itibaren, bazı makineleri Citrocasa gibi gereksinimlerine göre tasarlamak için uluslararası alıcılarla işbirliği yapıyoruz.
7. 2010 Yılı AVIC TARAFINDAN ISO90001 aldık
8. 2012 Yılı Japonya müşterisi ile işbirliği yapıyoruz ve bir yıllık testin ardından onlar için makine tasarlıyoruz.
9. 2013 Yılı ABD'de depo kiralayarak makinemizi Ebay ve Amazon'da satmaya başladık.
10. 2014 Yılı Şirketimiz, terazileri genişletiyor ve üretmek ve çalışmak için üç katlı bir bina daha satın alıyor.
11. 2015 Yılı Amazon'da hızlı büyüyen satış ile Boston ABD'de bir depo daha kiralıyoruz.
12. 2016 Yılı Kendi kendine araştırma ve geliştirme kurulum ekipmanlarımızla ilgili patent başvurusunda bulunuyoruz.
13. 2018 yılı firmamız, Austrialia, Rusya, Avusturya, İsrail, Belçika Çek cumhuriyeti gibi birçok ülke tarafından onaylanan CB sertifikasını almaktadır.
14. 2017 Yılı ABD ve Kanada pazarı için UL sertifikası aldık.
15. 2017 yılı ABD pazarı için ETL sertifikası aldık.
16. 2018 Yılı KONMAX logomuz onaylandı.

 

Hizmet

Kingmax, otel rezervasyonları, fabrika ziyareti ve denetimi, tedarik, satın alma,
Kalite kontrol, depolama, lojistik hizmeti, sipariş gümrükleme ve takip sürekli
Çin'de satın alma keyfini çıkarmanızı sağlar.

1. Dünya çapında satış ve pazarlama stratejisi
1) Ürünümüzü temsil edecek yurtdışı uluslararası distribütör ve acentelerin geliştirilmesi, sağlık ürün kalitesine olan bağlılığımızın paylaşılması.
2) Biz sıcak OEM / ODM işbirliği ve karşılıklı Ar-Ge herhangi benzersiz ve yararlı ürün hoş geldiniz.
3) Biz kaynak dünya önde gelen ürün ve teknoloji kazanmak-ortaklık kazanmak kurmak.
4) Büyük eyalet başkenti ve Çin'de 20'den fazla satış dağıtım şebekesi ürünlerimizi temsil etmek için gelişmiş bir alandır.
5) Özellikle evde sağlık elektroniği ve tıbbi cihazlar için olan çevrimiçi alışveriş merkezi.


2. Farklı müşterilerin talebini karşılamak için farklı paket gereksinimleri:
1) Numune testi için, örneği genellikle ekspres verdiği için makineyi paketlemek için genellikle ahşap kasayı kullanırız.
2) Konteyner siparişi için, kutu fabrikamıza malları almak için geleceğinden paketlemeyi kabul ettik, yükleme ve indirmeye gerek yok.
3) Özel gereksinimler için malları korumak için tepsi ayarlayabiliriz.

3. Şangay, Ningbo Çin'den Dünya Ticaretine Lojistik
1) Müşteri, sevkıyat düzenlemek için ajan atadıysanız, ortak FOB şartları tayin depo için mal gönderebilirsiniz.
2) Müşteri dont ajan varsa, biz müşterilerin varış havaalanı, deniz limanı sevkıyat düzenlemek için onlara yardımcı olabilir.
3) Müşteri varış ülkesinde açık gümrük istemiyorsa, gümrüğü temizleyen, vergi ödeyen ve müşteriye tayin edilen malın teslimatını yapacak bir ajansa sahibiz.
Bu DDP'yi arıyor.


4. Müşterilerimize teknoloji ve kalite garantisi
1) ISO9001, CCC, VDE CE vb belgeli
2) Ürünlerimizin yüksek standartlarında herhangi bir sapma olmaması için mükemmel kalite kontrolü.
3) Uygulama ömürleri, güvenilir performansı ve pürüzsüz çalışması ile en yüksek kalitede ürünleri sunma gayreti, görevlerinde ve katma değeri yüksek.


5. Satış sonrası servis
Satış yapan takımımız ve satış ekiplerimiz, küresel dünyanın her yerine satılan ürünümüz için hızlı ve yüksek bir verimlilik sonrası satış sonrası hizmet garantisi verebilir.
Herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman rahatınız için bizimle iletişime geçin!


6.Geçen ödeme hizmeti:
1) Paypal: transfer etmek için uygun numune gibi küçük sipariş için
2) batı birliği: USD2000'den az sipariş
3) Telgraf havalesi: e-bankacılık sisteminiz varsa çevrimiçi olarak veya banka sayacına gidebilirsiniz.

Ekibimiz

Kingmax müşterimize daha iyi hizmet verebilmek için satış sonrası servis, araştırma departmanı, satın alma departmanı, satış departmanı, yönetim departmanı vb.
Kingmax'ın 6 kişilik kendi kalite kontrol departmanı vardır, kalite kontrol departmanı esas olarak gelen malzeme kontrolü, prosedür kontrolü, bitmiş kontrol ve sevkiyat öncesi sorumludur.
kontrol . Tüm bu süreç ve çalışmalar ürünlerimizin kalitesini dünyada üstün kılmaktadır ve müşterilerimizin çoğu ürünlerimizin kalitesini çok beğenmektedir .

Kalite Kontrol Prosedürü:
AQL-II uyarınca her üründe %100 denetim yapıyoruz.
1. Malzeme kontrolü: Malzeme kullanımının kesinlikle kontrolü, uluslararası talep edilen standartları karşılayın;
2. Yarı mamul ürün denetimi: %100 bitmeden önce ürün denetimi;
3. Üretim hattı testi: kibritleri ve hatları belirli bir zamanda kontrol edecek olan çalışma ekibi veya veri mühendisi ile.
4. Bitmiş ürün denetimi: Ürünler paketlenmeden ve yüklenmeden önce kalite ve özellik testi.

 

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 0Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 1
Kingmax Dış Ticaret Satış Departmanı
 
Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 2
Kingmax toplantısı
 
Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 3
Kingmax çalışan eğitimi
 
Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 4
Kingmax Yıllık Parti
 
Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 5Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 6
Üretim personeli eğitimi