130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı), 15-19 Ekim tarihleri ​​arasında Guangzhou'da gerçekleştirilecek.

October 15, 2021

hakkında en son şirket haberleri 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı), 15-19 Ekim tarihleri ​​arasında Guangzhou'da gerçekleştirilecek.

130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı), 15-19 Ekim tarihleri ​​arasında Guangzhou'da gerçekleştirilecek.
130. Kanton Fuarı'nın tema sloganı İngilizce "Canton Fair Global Share" ve "Canton Fair Global Share" dir.

"Kanton Fuarı Dünyası Karşılıklı Yararlı Dünya", Kanton Fuarı'nın işlevini ve marka değerini ifade eder.Orijinallik, Çin'in salgın önleme ve kontrol ile ekonomik ve sosyal kalkınma konusundaki genel sorumluluğunu vurgulayan, dünya ekonomisini istikrara kavuşturan ve tüm insanlığa fayda sağlayan "Evrensel Uyum, Uyum ve Birlikte Yaşama" kavramını somutlaştıran "Geniş Etkileşim ve Dünyadan Yararlanmak"tan kaynaklanmaktadır. yeni durum altında.
Danışma ve iş görüşmeleri için Stand 018, Salon 10.1 numaralı standımızı ziyaret etmeye hoş geldiniz.

hakkında en son şirket haberleri 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı), 15-19 Ekim tarihleri ​​arasında Guangzhou'da gerçekleştirilecek.  0hakkında en son şirket haberleri 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı), 15-19 Ekim tarihleri ​​arasında Guangzhou'da gerçekleştirilecek.  1hakkında en son şirket haberleri 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı), 15-19 Ekim tarihleri ​​arasında Guangzhou'da gerçekleştirilecek.  2