2022 KONMAX YILLIK PARTİSİ

January 18, 2022

hakkında en son şirket haberleri 2022 KONMAX YILLIK PARTİSİ

Şirketin yıllık toplantısının temel akış şeması
1. Yıllık toplantının önemi

Yıllık toplantı büyük bir kurumsal tatildir!

1. Yıllık toplantının programı: Ailemin gülümsemesi için yoldayım!

2. Çalışma prensibi: Çalışanlara nasıl geleceklerini hissettirmek!

3. İşletmenin ruhu: çalışanların motivasyonunu iyi yönetin, çalışanların hayallerini gerçekleştirin ve bu arada patronun hayalini gerçekleştirin!

4. Yıllık toplantının özü: çalışanların gelecek yıl şirkette çok çalışmasına izin verin!

5. Yıllık toplantının amacı:

① Çalışanları çekin

a.Çalışan devrini azaltmak ve çalışanları elde tutmak için faaliyetler kullanmaktır;Çalışanları harekete geçme konusunda heyecanlandırmak, böylece daha fazla çalışanın şirketimizle çalışma umudunu görmesi;şirketin dehasını göstermek ve çalışan ailelerinin şirketteki çalışmalarına daha fazla destek vermesini sağlamak;yani yıllık toplantı önceki yıllardan farklı olmalı ve çalışanlar bunu hissetmeli;çalışanların gelecek yıl daha fazla para kazanmasına izin verin!

B.Yeni müşterileri etkilemek ve yeni müşterilerin şirketimiz hakkında iyi bir izlenim bırakmasını sağlamak için bazı potansiyel müşterileri yıllık toplantımıza katılmaya davet edebilir ve eski müşterilerin yıllık toplantı sitesinde paylaşmasına izin verebilirsiniz.

③ Diğer kuvvetleri çekin

a.Bize olan güvenlerini ve bağımlılıklarını artırmak için planlamamızı ve ekibimizi göstermeleri için birkaç yukarı ve aşağı veya ortak davet edin.

B.İlgili yerel departmanların (veya endüstrinin) birkaç liderini kültürümüzü ve onun itici gücünü ve yerel (veya endüstriye) katkısını göstermeye davet edin.

hakkında en son şirket haberleri 2022 KONMAX YILLIK PARTİSİ  0

hakkında en son şirket haberleri 2022 KONMAX YILLIK PARTİSİ  1

hakkında en son şirket haberleri 2022 KONMAX YILLIK PARTİSİ  2