Çin Kingmax Industrial Co, ltd.

Yüksek Kaliteli İçecek Makinesi Profesyonel Tedarikçi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

China Kingmax Industrial Co.,ltd.

Certifications
iyi kalite Ticari Portakal Sıkacağı Makinesi satış için
iyi kalite Ticari Portakal Sıkacağı Makinesi satış için
Customers Reviews
Beklenenden iyi kalite, süper hızlı teslimat, Kesinlikle önerilir.

—— Miriam Lahuerta-İspanyolca

Sorular için çok sabırlıdır, konteyner siparişinin teslim süresini ve paket ve modellerin karıştırılmasına yönelik talepleri artırır.

—— Dustin G-Birleşik Devletler

2011 yılından beri Linda ile işbirliği yapan, çok iyi bir satış, hızlı tepki, her zaman kaliteli. Yüksek tavsiye! Teşekkürler!

—— Amit Chandani-Danimarka

Her zaman büyük önce ve her zaman büyük satın almış!

—— George Williams-Birleşik Devletler

Benim Kingmax iş ortağı olduğum için mutluluk duyuyorum. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat, meyve sıkacağı ürünlerinde daha fazla güven duymamı sağlıyor.

—— Jeff Miller-Yunanistan

Merhaba Linda, her zaman hızlı yanıtlarınız için minnettarım. İstediğim her soru için sabırlısın. Ürününüz de çok iyi, müşterilerim çok seviyor!

—— Rasa Zarske-Kanada

Ben sohbet şimdi

China Kingmax Industrial Co.,ltd.

1 2 3 4 5
China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd.
Production line Packing workshop Packing workshop

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CONMAX
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 90% - 100%
Çin Kingmax Industrial co., Ltd producing üreten, araştırma, pazarlama, ticari portakal suyu makineleri, rüşvet makinesi, meyve sıkacağı çıkarıcı, içecek suyu dağıtıcı makine vb mutfak gıda makineleri satışı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üretici ve tedarikçi. Bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahibiz. ve ürünlerin görünüm veya kalitede ne olursa olsun müşterilerin gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için kalite kontrol sistemi. Yıllar süren yenilik ve gelişmeden sonra Çin kingmax, yurtiçi ve denizaşırı pazarda gittikçe daha önemli bir içecek tedarikçisi haline geldi ve müşterilerimiz tarafından iyi bir şöhrete sahiptir.


10 QC, 6 mühendis, 150 işçi, 3 üretim hattında 15.000 metrekarelik üretim alanıyla, belirtilen gereksinimleriniz için bağımsız olarak tasarlanmış üretimimizi sağlayabiliriz. Uzun yıllara dayanan üretim tecrübemizle firmamız, çeşitli ileri teknolojileri emer ve tanıtır. ve mükemmel işleme ve test ekipmanları ve kesinlikle ISO kalite belgelendirme standartları CE sertifikası ve iyi satış sonrası servis sistemleri uygular. Birçok müşterinin güvenini kazandık ve ürünlerimiz Avrupa pazarına, Rusya, Hindistan, Ukrayna, Nepal, Güney Afrika, Endonezya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç ediliyor. Web sitemizi veya fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz. Size teknolojilerimizi ve kapasitemizi göstermekten çok mutluyuz. Dahası, OEM ve ODM kabul edilebilir, bize tasarımınızı gönderebilir, kazan-kazan avantajlarını gerçeğe dönüştürmek için birlikte çalışabiliriz.


China kingmax "kalite her zaman önce gelir, hizmet her zaman en iyisidir" iş fikrine sadık kalıyor ve kaliteyi öncelikli hale getiriyoruz çünkü sadece yüksek kalitenin piyasaya girebileceğini ve rekabeti kazanabileceğini düşünüyoruz. İçecek makineleri sağlığımızla yakın ilişki içindedir, bu nedenle daima en iyi ve her zaman yaptığımız gibi en üst düzeyde sosyal sorumluluğu üstlenelim .China kingmax, siparişiniz ne kadar küçük veya büyük olursa olsun her müşteriye aynı davranır, tüm müşterilerimizin bizimle işbirliği yapma konusunda samimi ve güvenilir hissetmelerini istiyoruz.

China kingmax operasyonel yapısını iyileştirmeye ve risk yönetimi kapasitesini yükseltmeye devam edecektir. Ayrıca, şirket her zaman temel kaynak olarak yetenekleri alacak ve şirketi giderek daha fazla bir şekilde bir amiral gemisi tedarikçisi haline getirecek şekilde kurumsal rekabetçiliğini geliştirmeye devam edecektir. özel kaynak bazlı ürünler ve entegre bir ticaret servis sağlayıcısı. Eğer yeni bir müşteriyseniz, bizimle ilk işi yapmaktan zevk alacaksınız.

Çin Kingmax, dünyadaki yüksek kaliteli distribütörlerin işbirliğine büyük önem veriyor ve çeşitli ülkelerde büyük ölçekli distribütörler geliştirmeye çalışıyor. Bayilere ürünleri, satışları, satış sonrası ürünleri tanıtmada ve fuar desteği sağlamada yardımcı olacağız. Yıllar boyunca, şirketimizin sergileri tüm dünyaya yayıldı. Sergi, yerel distribütörlere satış sonrası endişesiz satış desteği sağlamak için yerel distribütörlerle gerçekleştirilecek.

Bu bizim yerel temsilcimiz olan Fransa sergimizdir, satışlarınızı desteklemek için şirket adınızı, ürünlerinizi tanıtmanıza ve sipariş vermenize yardımcı olmak için yerel müşteri bilgilerinizi vermenize yardımcı olabiliriz.

Bu bizim Japonya sergimiz, Taze sıkılmış meyve suyu sağlıklı bir yaşam tarzı ve yaşamımızda çok popüler. Havaalanlarında, otellerde, restoranlarda, okullarda, spor salonlarında olsun, makinelerimizi her yerde görebiliriz.


İşimizi yapmış olursak, sonsuza dek en ilgili distribütörlerimiz olacaksınız. Sorularınıza Pazartesiden Cumartesi'ye 24 saat içinde yanıt veriyoruz, siparişleri gönderiyoruz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için örnekler veriyoruz, OEM / ODM projelerinizi bize gönderin, bugün bize e-posta gönderin ve isteğiniz üzerine size yardımcı olmaya hazırız.

İletişim bilgileri
China Kingmax Industrial Co.,ltd.

İlgili kişi: Mr. Jacky

Tel: 0086-18015529961

Faks: 86-512-58789529

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)