Çin Kingmax Industrial Co., Ltd.

Yüksek Kaliteli İçecek Makinesi Profesyonel Tedarikçisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

China Kingmax Industrial Co.,ltd.

Certifications
Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. Sertifikalar
Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. Sertifikalar
Customers Reviews
Beklenenden iyi kalite, süper hızlı teslimat, Kesinlikle önerilir.

—— Miriam Lahuerta-İspanyolca

Sorular için çok sabırlıdır, konteyner siparişinin teslim süresini ve paket ve modellerin karıştırılmasına yönelik talepleri artırır.

—— Dustin G-Birleşik Devletler

2011 yılından beri Linda ile işbirliği yapan, çok iyi bir satış, hızlı tepki, her zaman kaliteli. Yüksek tavsiye! Teşekkürler!

—— Amit Chandani-Danimarka

Her zaman büyük önce ve her zaman büyük satın almış!

—— George Williams-Birleşik Devletler

Benim Kingmax iş ortağı olduğum için mutluluk duyuyorum. Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat, meyve sıkacağı ürünlerinde daha fazla güven duymamı sağlıyor.

—— Jeff Miller-Yunanistan

Merhaba Linda, her zaman hızlı yanıtlarınız için minnettarım. İstediğim her soru için sabırlısın. Ürününüz de çok iyi, müşterilerim çok seviyor!

—— Rasa Zarske-Kanada

Ben sohbet şimdi

China Kingmax Industrial Co.,ltd.

1 2 3 4 5
China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd.
Production line Konmax Fabrikası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CONMAX
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 90% - 100%

  Çin Kingmax Industrial co., Ltd, Profesyonel bir üretici ve tedarikçi üretiminde uzmanlaşmış, araştırma, pazarlama, satış ticari portakal suyu makineleri, slush makinesi, sıkacağı extractor, içecek suyu dağıtıcı makinesi vb mutfak gıda makineleri. Biz bağımsız fikri mülkiyet hakları ve kalite kontrol sistemi var ürünler görünüm ve kalite ne olursa olsun müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak sağlamak. yıllar sonra yenilik ve geliştirme Çin kingmax iç ve denizaşırı pazarda giderek daha önemli içecek tedarikçisi haline gelmiştir ve müşterilerimiz tarafından iyi bir üne zevk.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 0
With 10 QC ,6 engineer,150 workers ,3 production lines 15,000 square meters production area ,We can provide you with our independently designed production for your specified requirements.with many years of production experience, our company absorbs and introduces a variety of advanced technologies and excellent processing and testing equipment, and strictly implements ISO quality certification standards CE certificate and good after-sales service systems. 10 QC ile, 6 mühendis, 150 işçi, 3 üretim hatları 15,000 metrekare üretim alanı, biz belirtilen gereksinimleri için bağımsız olarak tasarlanmış üretim sağlayabilir. Uzun yıllar üretim tecrübesi ile, firmamız emer ve çeşitli gelişmiş teknolojiler tanıttı ve mükemmel işleme ve test ekipmanları, ve kesinlikle ISO kalite sertifikasyon standartları CE belgesi ve iyi satış sonrası servis sistemleri uygular. We have won the trust of many customers and our products are exported to Europe market ,Russia, India, Ukraine, Nepal, South Africa, Indonesia and other countries and regions.You are always welcome to visit our website or our factory. Birçok müşterinin güvenini kazandık ve ürünlerimiz Avrupa pazarına, Rusya, Hindistan, Ukrayna, Nepal, Güney Afrika, Endonezya ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilmektedir.Her zaman web sitemizi veya fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz. We are more than happy to show you our technologies and capacity.What is more , OEM & ODM are acceptable , you can send us your design ,we can work together to make win-win benefits come true . Size teknolojilerimizi ve kapasitemizi göstermekten mutluluk duyuyoruz.Daha fazla, OEM ve ODM kabul edilebilir, bize tasarımınızı gönderebilirsiniz, kazan-kazan faydalarının gerçekleşmesi için birlikte çalışabiliriz.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 1
Çin kingmax sopa "kalite önce gelir, hizmet her zaman en iyi" iş fikri, ve kalite öncelik almak çünkü biz sadece yüksek kalite pazar almak ve rekabet kazanmak. İçecek makineleri sağlığımızla yakın bağ var, bu nedenle her zaman bizim En iyi ve her zaman yaptığımız gibi en üst düzeyde sosyal sorumluluk almak. Çin kingmax, siparişiniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, her müşteriye aynı şekilde davranır, tüm müşterilerimizin bizimle işbirliği yapmak için samimi ve güvenilir hissetmelerini istiyoruz.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 2

China kingmax will continue to improve its operation structure and upgrade its risk management capacity,Also, the corporation will always take talents as the core resource , and continue to improve the corporate competitiveness so as to progressively build the corporation into a flagship supplier in terms of special resource-based commodities and an integrated trade service provider. Çin kingmax, operasyon yapısını geliştirmeye ve risk yönetimi kapasitesini yükseltmeye devam edecek. Ayrıca, şirket her zaman yetenekleri temel kaynak olarak ele alacak ve şirketi giderek artan ölçüde bir amiral gemisi tedarikçisi haline getirmek için kurumsal rekabet gücünü geliştirmeye devam edecektir. özel kaynak tabanlı mallar ve entegre ticaret hizmeti sağlayıcısı. If you are a new customer, you will enjoy doing the first business with us. Yeni bir müşteriyseniz, bizimle ilk işi yapmaktan keyif alacaksınız.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 3

China Kingmax is committed to the cooperation of high-quality distributors around the world, and strives to develop large-scale distributors in various countries. Çin Kingmax, dünya çapında yüksek kaliteli distribütörlerin işbirliğine kendini adamıştır ve çeşitli ülkelerde büyük ölçekli distribütörler geliştirmeye çalışmaktadır. We will help dealers to promote products, sales, after-sales, and provide exhibition support. Bayilerin ürünleri, satışları, satış sonrası satışlarını teşvik etmelerine ve sergi desteği sağlamasına yardımcı olacağız. Over the years, our company's exhibitions have spread all over the world. Yıllar geçtikçe şirketimizin sergileri tüm dünyaya yayıldı. The exhibition will be held with local distributors to provide worry-free after-sales support to local distributors. Sergi, yerel distribütörlere sorunsuz satış sonrası destek sağlamak için yerel distribütörler ile gerçekleştirilecektir.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 4

Bu, yerel acentemizle Fransa sergimizdir, satışlarınızı desteklemek için şirket adınızı, ürünlerinizi vb.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 5

This is our Japan exhibition ,Freshly squeezed juice is a healthy lifestyle and very popular in our life. Bu bizim Japonya sergimiz, Taze sıkılmış meyve suyu sağlıklı bir yaşam tarzı ve hayatımızda çok popüler. Whether it is at airports, hotels, restaurants, schools, fitness centers, we can see our machines everywhere. İster havaalanlarında, ister otellerde, restoranlarda, okullarda, fitness merkezlerinde olsun, makinelerimizi her yerde görebiliriz.

Çin China Kingmax Industrial Co.,ltd. şirket Profili 6
İşimiz varsa, sonsuza kadar en ilgili distribütörlerimiz olacaksınız.Sorularınızı pazartesiden cumartesiye 24 saat içinde yanıtlıyoruz, siparişleri gönderiyoruz ve ihtiyaçlarınızı yakalamak, bize OEM / ODM projelerinizi getirmek, bugün bize e-posta göndermek ve isteğiniz konusunda size yardımcı olmaya hazırız.

İletişim bilgileri
China Kingmax Industrial Co.,ltd.

İlgili kişi: Mr. Jacky

Tel: 0086-18015529961

Faks: 86-512-58789529

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)